ÜrünlerAKÜ TAKİP SİSTEMİAKÜ TAKİP

Akülerin yanlış kullanımı veya düzensiz bakımı, araçların verimli çalışmasını etkileyebilir hatta hasara neden olabilir.

ISEE Electronics Akü Takip Sistemi, araç sahiplerine ve operatörlere akülerinin durumunu takip etme, aküyü zamanında şarja bağlayıp ve çekerek kullanımını optimize etme ve aracın kullanım verimliliğini artırma imkanı sunar.

Akü Takip Sistemi, kullanıcılara kurşun-asit akülerin gerilim, sıcaklık, şarj-deşarj akımı ve asit seviyesi gibi temel fiziksel özelliklerini ölçerek kaydeder ve bu verileri merkezi bir sunucuda görselleştirir. Bu sayede kullanıcılar, akülerinin durumu hakkında gerçek zamanlı verilere sahip olurlar.

Ayrıca, cihaz üzerindeki ham veri; Wi-Fi ağıyla sisteme aktarılıp, akü bazlı, sürücü bazlı ve araç bazlı olarak yorumlanarak raporlanır ve SMS ve e-posta yoluyla kullanıcılara bildirilir.

ISEE Electronics Akü Takip Sistemi, kullanıcıların akülerin ömrünü uzatmalarına, arızaları önceden tespit etmelerine ve işletme maliyetlerini düşürmelerine olanak sağlar.

https://iseelectronics.com/wp-content/uploads/2023/08/akutakips.jpg
https://iseelectronics.com/wp-content/uploads/2023/08/akutakips1.jpg
https://iseelectronics.com/wp-content/uploads/2023/08/akutakips3.jpg
https://iseelectronics.com/wp-content/uploads/2023/08/akutakips4.jpg
https://iseelectronics.com/wp-content/uploads/2023/08/akutakips11111.jpg